Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Walizka kabinowa do linii lotniczej Wizz Air - 55 x 40 x 23

( ilość produktów: 53 )

Rozmiar bagażu podręcznego w tanich liniach lotniczych jest rygorystycznie kontrolowany. Warto więc upewnić się, że walizka kabinowa, którą chcemy przewieźć na pokładzie samolotu, mieści się w kryteriach przewoźnika. W naszym sklepie znajdziesz walizki, które spełniają powyższe wymiary dla linii Wizz Air.

Walizka na bagaż podręczny do Wizz Air

Dopuszczalne wymiary bagażu podręcznego różnią się w zależności od przewoźnika, a zatem doskonała walizka do linii lotniczych Ryanair czy Lot może nie sprawdzić się na pokładzie samolotu linii Wizz Air. W Wizz Air bagaż podręczny powinien mieć wymiary, nieprzekraczające 40 × 30 x 20 cm. Pasażer musi też upewnić się, że jego torba waży nie więcej niż 10 kg. Na szczęście z WIZZ PRIORITY spakujemy się bardziej komfortowo. Po wykupieniu tej opcji mamy prawo zabrać do samolotu także walizkę o wymiarach 55 x 40 x 23 cm, którą znajdziesz w naszej ofercie. Nadbagaż może nas drogo kosztować podczas wejścia na pokład samolotu, dlatego najbezpieczniej jest od razu kupić walizkę, dopasowaną do wymiarów Wizz Air.

Bagaż podręczny do linii Wizz Air - funkcjonalność i estetyka

Nie w każdej podróży konieczny jest bagaż rejestrowany. Na krótsze wyjazdy na pokład samolotu lub do luku bagażowego wystarczy zabrać małą, ale pojemną walizkę. 

Aby zagwarantować bezproblemowe wczasy czy delegację, mała torba podróżna czy walizka powinna nie tylko mieć określone wymiary, ale też być funkcjonalna. Z tej przyczyny dostępne walizki na bagaż podręczny wyposażone są w wiele innowacyjnych rozwiązań, typu wygodne kieszenie i przegródki oraz osobne komory z pasami mocującymi czy zapinane na zamek. Taki system pomaga również zadbać o bezpieczeństwo delikatnych przedmiotów w bagażu podręcznym. Nie idziemy także na kompromisy pod względem estetyki bagażu. Staranne wykonanie i ciekawa gama kolorystyczna sprawią, że każdy pasażer znajdzie coś dla siebie.

Twarde i miękkie walizki Wizz Air

W naszej bogatej ofercie znajdują się eleganckie walizki na bagaż podręczny dla Niej i dla Niego oraz kolorowe walizki dla dziecka

W zależności od preferencji można sięgnąć po walizki twarde, które gwarantują uniknięcie przypadkowego zgniecenia zawartości, jak i stylowe walizki miękkie.

Walizki na bagaż podręczny do Wizz Air - kluczowe funkcje

Każdy nadprogramowy kilogram bagażu podręcznego może oznaczać konieczność wniesienia dodatkowej opłaty, dlatego walizki kabinowe dostępne na MojaWalizka wykonane są z niezwykle lekkich, a jednocześnie trwałych materiałów. W linii Wizz Air walizka nie może przekroczyć 10 kg, dlatego liczy się każdy kilogram. W naszym sklepie proponujemy wysokiej jakości walizki już od 1.6 kg. Warto również zwrócić uwagę na szyfrowany zamek, zabezpieczający zawartość bagażu przed kradzieżą. Ciekawym dodatkiem jest wbudowany port USB, dzięki któremu w podróży możemy podładować telefony komórkowe. 

W naszej ofercie królują walizki na kółkach, które znacznie ułatwiają sprawne przemieszczanie się z bagażem po lotnisku i poza nim. Dla jeszcze większej wygody zadbaliśmy, by solidne kółka posiadały redukcję drgań i hałasu.  

pixel