Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Walizka kabinowa do linii lotniczych LOT i Lufthansa - 55 x 40 x 23

( ilość produktów: 53 )

Dozwolone wymiary bagażu w LOT i Lufthansa są ściśle określone, dlatego nie warto ryzykować, że walizka kabinowa przekroczy te limity. W naszym sklepie znajdziesz walizki, które bez trudu zmieszczą się w luku bagażowym i spełnią wymogi, które ustanowił przewoźnik.

LOT  i Lufthansa - bagaż podręczny o rekomendowanych wymiarach

Zasady przewozu bagażu ustalane są indywidualnie przez każdego przewoźnika. Idealna walizka do Ryanair może nie spełniać wymiarów bagażu podręcznego, obowiązujących na pokładzie samolotu linii LOT czy Lufthansa.

Warto upewnić się przed wylotem, że walizka, w którą chcemy spakować bagaż podręczny podlega standardom linii lotniczej, z którą będziemy w podróży.

Pasażer samolotu LOT może w cenie biletu wnieść na pokład 2 sztuki bagażu. Maks dla głównego bagażu podręcznego w linii Lot na lotach krótkodystansowych to 55 x 40 x 23 cm.

Nie oznacza to jednak, że na każdą podróż potrzebna będzie nowa walizka kabinowa. Lufthansa na przykład posiada takie same wymiary bagażu podręcznego jak Lot.

Dodatkowo, każdy pasażer może zabrać ze sobą torbę na laptopa, torebkę damską lub mały plecak. W tym przypadku wymiary to 40 cm x 35 cm x 12 cm.

Warunkiem jest, że taka torba musi zmieścić się pod siedzeniem. Waga tego bagażu też ma swoje limity. Są to 2 kg.

Jeśli chodzi o wymiary bagażu podręcznego, nie warto ryzykować, ponieważ zbyt duży bagaż podczas wejścia na pokład samolotu może oznaczać, że czeka nas dodatkowa opłata. Dlatego najbezpieczniej jest od razu kupić walizkę o dopuszczalnych maksymalnych wymiarach.

Walizka kabinowa - LOT i Lufthansa

Nie w każdej podróży potrzebny jest nam bagaż rejestrowany. Na krótsze wyjazdy wystarczy mniejszy bagaż, wnoszony na pokład samolotu.

Nasze specjalnie wyselekcjonowane pod rozmiar bagażu podręcznego w Lot i Lufthansa walizki pozwalają spakować wszystko, co będzie potrzebne na parę dni wyjazdu.

Aby nie przysporzyć dodatkowego stresu w podróży, mała torba czy walizka powinna nie tylko posiadać określone wymiary, lecz również być trwała i lekka. Dodatkowo możemy wybrać walizkę, która będzie się estetycznie prezentować i z łatwością rozpoznamy ją na lotnisku spośród wielu innych sztuk bagażu.

Twarde i miękkie walizki do linii lotniczych LOT i Lufthansa

Zależy nam, aby dla naszych Klientów czekały wyłącznie przyjemne niespodzianki w podróży. Dlatego w naszej bogatej ofercie znajdują się walizki na bagaż podręczny dla całej rodziny i w różnorodnych stylach.

Proponujemy zarówno walizki kabinowe twarde, które gwarantują, że delikatne przedmioty nie zgniotą się w czasie podróży, jak i lekkie walizki miękkie w szerokiej gamie kolorystycznej.

Walizki na bagaż podręczny LOT i Lufthansa - najważniejsze funkcje

Wymiary bagażu podręcznego to nie jedyny jego limit. Równie istotna jest jego waga. Bagaż podręczny LOT nie może przekroczyć 8 kg. Dlatego tak istotne jest, by walizka kabinowa LOT czy Lufthansa była wykonana z jak najlżejszych, a jednocześnie trwałych materiałów. Walizki dostępne na MojaWalizka wykonane są z wysokiej jakości surowców, w tym także z recyklingu, dzięki czemu ich waga zaczyna się już od 1.6kg.Bagaż podręczny powinien być przede wszystkim funkcjonalny, dlatego proponujemy szereg innowacyjnych rozwiązań, organizujących zawartość bagażu, jak zamykane na zamek kieszonki, dwie oddzielne komory z pasami mocującymi czy poręczne przekładki.

Warto też zwócić uwagę na zamontowany dla bezpieczeństwa naszych Klientów szyfrowany zamek. Ciekawą funkcją jest wbudowany port USB, dzięki czemu w podróży możemy naładować telefony komórkowe.

Standardem w naszej ofercie są walizki na kółkach. Solidne kółka z redukcją drgań i hałasu ułatwią poruszanie się po lotnisku i nie tylko.

pixel