Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Teczki biznesowe

( ilość produktów: 11 )

Teczki biznesowe Zarówno kobiety, jak i mężczyźni cenią sobie w pracy wygodę, ale równie ważne jest wrażenie wizualne. Zależy im na elegancji, dobrym stylu i naturalności. Przygotowaliśmy dla nich ofertę specjalnych teczek biznesowych. Teczki biznesowe są wykonane ze skóry naturalnej, do wyboru jest wiele wariantów kolorystycznych. Panie lubią eksperymentować, dlatego dla nich przeznaczone są modele jasne lub czerwone. Panowie stawiają zazwyczaj na klasyczną czerń. Zapinane są na mocny zamek błyskawiczny lub dwa zatrzaski. Posiadają wygodną rączkę, która dzięki solidnemu wykonaniu nigdy się nie zniszczy. Wnętrze teczek biznesowych jest starannie przemyślane i zorganizowane. Dzięki kilku przegrodom i kieszeniom można w łatwy sposób rozplanować ich zapakowanie. Oczywiście każdy model zmieści i zabezpieczy laptopa, dokumenty, papierowe teczki.

Teczki biznesowe męskie Mężczyźni, którzy chodzą często na spotkania biznesowe, muszą mieć w co zapakować laptopa, notatki, papiery, długopisy oraz inne potrzebne w tym celu przedmioty. Mało tego, owy bagaż nie może być pierwszego lepszego wyboru. Jest on wizytówką mężczyzny, a w świecie biznesu ma to ogromne znaczenie. Dla takich właśnie panów przygotowaliśmy ofertę teczek biznesowych męskich. To solidne, atrakcyjne, pojemne i wygodne teczki, do których zapakują cały swój sprzęt. Wykonane zostały ze skóry naturalnej, dzięki czemu ich trwałość zostanie wydłużona na długie lata. Zapinane są na zatrzask lub zamek. Równie ważne jest wnętrze teczki, które jest bardzo dobrze zorganizowane. Posiada kilka przegród, kieszeni, zamków i miejsc na telefon, długopisy, wizytówki.

Teczki biznesowe damskie Dla Pań proponujemy teczki biznesowe ze sztywnym, solidnym uchwytem, zapinane na zamek błyskawiczny. Wiele z nich posiada dodatkowy pasek. Eleganckie modele są idealne dla Pań w każdym wieku, które łączy jedno: zamiłowanie do biznesu, napędzane przekonaniem, że sukces leży w zasięgu ręki​. Kobiety sukcesu na pewno docenią wykonanie teczki biznesowej z dbałością o najmniejsze detale. Skóra, z której zostały zrobione teczki biznesowe damskie to wysokiej jakości włoska skóra, która będzie trwała. Dzięki dobrze rozplanowanemu wnętrzu teczki zmieścić w niej można laptopa, notatki, umowy, organizer i książeczką czekową. Kolory teczek dla Pań to modne odcienie beżu, granatu, brązu, a także przyciągającej uwagę czerwieni.

pixel