Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Plecaki na kółkach

( ilość produktów: 7 )

Wygodne w użytkowaniu, niezwykle funkcjonalne, a do tego atrakcyjne wizualnie – takie właśnie są oferowane przez nas plecaki na kółkach Samsonite. Dbając o zadowolenie naszych Klientów, nasz sklep pomaga w wyborze plecaka na kółkach przez rozmaite filtry. Wyszukanie produktu zajmuje dosłownie minutę. Oferujemy kolorowe i przykuwające wzrok plecaki na kółkach dla dzieci, jak również wygodne modele dla dorosłych. Tego typu produkty dają ulgę kręgosłupowi – wygodne rączki i ciche kółka pozwalają w dogodnych miejscach ciągnąć plecak nie obciążając ciała. Przekrój pojemności plecaków mile Cię zaskoczy, a jeśli nie, to mamy też plecaki lifestyle i miejskie plecaki turystyczne, a dla dzieci klasyczne plecaki do szkoły.

Plecaki na kółkach najwyższej jakości

Plecaki na kółkach Samsonite to produkty, które wyróżniają się doskonałą jakością wykonania, zastosowaniem wysokiej klasy materiałów, a także niezwykłą trwałością i niezawodnością. Duża ilość kieszeni plecaków pozwala na wygodne posegregowanie rzeczy, a lekka konstrukcja oferowanych plecaków zapewnia komfortowe przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem, wśród którego znajdują się funkcjonalne i modne plecaki na kółkach. Gwarantujemy przystępne ceny oraz wysoką jakość przedmiotów.

Dlaczego plecaki na kółkach są teraz modne?

Gdy to na kółkach plecaki wiedziemy za sobą, to rączka teleskopowa jest wyciągnięta. Można ją jednak schować i wtedy plecaki na kółkach wyglądają jak zwykłe plecaki miejskie i można założyć je na plecy. To obecnie ciekawy trend wśród podróżujących. Te klasyczne plecaki turystyczne wyposażone w stelaż z kółkami dają możliwość wygodnego przemieszczania ich po podłożu niczym toreb podróżnych, przy zachowaniu możliwości założenia na plecy. Przejście między prowadzeniem plecaka na kółkach niczym torby podróżnej, a założeniem go na swoje plecy nie stanowi żadnego problemu i zajmuje dosłownie kilka sekund.

Samsonite plecaki na kółkach mają naprawdę ciche kółka i…

W przypadku plecaków na kółkach warto zwrócić uwagę na cztery kwestie:

  1. Czy rączka teleskopowa jest solidna i dobrze się składa? 
  2. Czy kółka plecaka znakomicie sobie radzą na każdej nawierzchni?
  3. Czy plecak na kółkach ma ciche kółka?
  4. Czy można go wygodnie nosić jak klasyczne plecaki i nie ma problemów z założeniem go na plecy? Stelaż nie przeszkadza?

Plecaki na kółkach Samsonite mają wszystkie te cechy! Wybór plecaków dla dzieci i dorosłych jest prosty.

Klasyczne plecaki czy plecaki na kółkach? Wybór plecaków

W przypadku plecaków na kółkach plecak klasyczny może się z pozoru wydać bardziej eleganckim wizualnie. Nie jest to jednak prawda, gdy w grę wchodzi plecak Samsonite, zarówno plecak szkolny dla najmłodszych uczniów, jak i plecak na kółkach dla dorosłych. Oferowane przez nasz sklep produkty to cała gama plecaków o wyrafinowanym designie. Szybko zauważysz, że w przypadku plecaków na kółkach dla dorosłych przekrój pojemności, kolorów i możliwości wykorzystania jest równie zróżnicowany. Klasyczne plecaki versus te, które mają kółka wypadają równie przyjemnie dla oka.

Plecak na kółkach to może być też plecak szkolny

Plecak szkolny dla uczniów szkół podstawowych nie stanowi żadnego problemu o ile ilość zeszytów, książek i przyborów nie przytłacza dzieci. Waga książek, piórnika i śniadaniówki obciąża kręgosłup i nawet dla dorosłych, żeby nosić te akcesoria na ramionach, mogłaby być problemem. Tu z pomocą przychodzą plecaki na kółkach. Waga nie stanowi wówczas żadnego problemu dla dzieci. Plecak na kółkach Samsonite pozwala na ciągnięcie ładunku szkolnego po podłożu niczym toreb podróżnych jednocześnie przy zachowaniu możliwości założenia, jeśli dziecko zechce. Klasyczny plecak szkolny nie wyposażony w kółka oznacza mniejszy komfort i bezpieczeństwo dla dzieci.

Plecaki na kółkach Samsonite a plecaki na kółkach PASO i kółkach CoolPack

Plecaki na kółkach marki Samsonite to nie jedyne takie plecaki na przejście, które zastępują torby na kółkach albo plecaki sportowe. Na rynku dostępne są też plecaki na kółkach PASO czy plecaki na kółkach CoolPack. Te z Samsonite są jednak uznawane za bardziej wytrzymałe i wymagające mniejszej siły ramion. Nawet dziecko sobie poradzi - ciężar jest rozłożony równomiernie. Dodatkową zaletą jest kieszeń na laptopa oraz wiele kolorów, które przyćmią niejedną markową walizkę. Sam się szybko przekonasz, że plecaki na kółkach Samsonite mogą Ci się bardziej spodobać od modeli na kółkach CoolPack i PASO.

pixel