Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jaką walizkę kabinową lub torbę podręczną zabrać do samolotu?

Bagaż podręczny mamy ze sobą podczas całego rejsu samolotem. Ze względów bezpieczeństwa oraz wygody podróżowania bagaż kabinowy wnoszony na pokład samolotu musi spełniać szereg wymagań, aby mógł zostać zaakceptowany:

  • musi mieć odpowiednie wymiary (szczegóły poniżej)
  • nie może przekraczać określonej przez przewoźnika wagi
  • nie można przewozić w nim niektórych rzeczy (np. płynów o pojemności powyżej 100 ml), a kosmetyki powinny być zapakowane w przezroczyste, foliowe woreczki.

Każdy podniebny przewoźnik ma swoje wymagania, dlatego ważne jest to, aby przed lotem sprawdzić jak przygotować swój bagaż podręczny. W naszym sklepie postanowiliśmy Wam to nieco ułatiwć - skorzystaj z naszej ściągi poniżej - kliknij w logo swojego przewoźnika i zobacz, które produkty w naszym sklepie spełniają jego wymagania odnośnie wymiarów. Jeśli masz dodatkowe pytania, śmiało kontaktuj się z ekipą naszego sklepu. Aloha!

Ulubieńcy naszych klientów

Bleisure

Co to jest bleisure?

Bleisure uważane jest za ulubione słówko prowacujących Millennialsów. Ten neologiznm to zlepek dwóch słów business (praca) oraz leisure (czas wolny) co oznacza nic innego jak połączenie podróży służbowej z urlopem wypoczynkowym. W niektórych kręgach można spotkać się również z określeniem bizcation, co w zasadzie oznacza to samo co bleisure.

Jak to wygląda w praktyce?

Bleisure to kilka dni urlopu wypoczynkowego (średnio 3), które bierzemy przed lub po wyjeździe służbowym i - co ważne - spędzamy je w miejscu / mieście / kraju, w którym byliśmy służbowo. To pozwala znacząco odciążyć prywatny budżet z kosztów transportu i z tego też powodu stało się tak popularną formą zwiedzania. Brzmi świetnie? Nam taż to się bardzo podoba. Jeśli planujesz niebawem bleisure, wiedz, że możesz kupić walizkę, do której spakujesz się do pracy i na wakacje jednocześnie. Walizki z miejscem na ładowarkę, latopa, torbo - plecaki to jedne z najczęśćiej wybieranych produktów na tego typu podróż. Zobacz nasze propozycje i wybierz coś dla siebie.

Coś lekkiego do zabrania na pokład samolotu

Laptop
Plecaki z miejscem na laptopa
Torby na laptopa
Etui na laptopa
10 produktów dla dzieci, które mogą wziać do samolotu
A może zamiast walizki
pixel